Prosat impex
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Despre rubrica.

3 participan?i

In jos

Despre rubrica. Empty Despre rubrica.

Mesaj  Head Administrator Lun Ian 21, 2008 2:59 pm

Ori ce sugestie este binevenita , daca doriti o rubrica noua , sau orice alceva.
Head Administrator
Head Administrator
Admin

Mesaje : 63
Data de înscriere : 17/01/2008
Varsta : 43
Localizare : Cluj-Napoca

http://www.prosat.ro/shop/default.php

Sus In jos

Despre rubrica. Empty antene satelit

Mesaj  meskino Mier Feb 20, 2008 8:40 pm

va rog nu mi mai scrieti pe antenele care le iau de la dvs nr de tel.al prosatului.
meskino
meskino

Mesaje : 49
Data de înscriere : 17/01/2008
Varsta : 52
Localizare : Focsani

Sus In jos

Despre rubrica. Empty numere,comenzi,antene,etc

Mesaj  meskino Mier Feb 27, 2008 2:59 pm

Head Administrator a scris:A , daca o sa comanzi antene, mentioneaza lucrul acesta in comanda.
Vad ca tonul si agresivitatea dvs a cam intrecut unele limite.Va multumesc k mi ati livrat aceea indicatie daca o sa ajungeti prin zona o sa va rog sa mi dati posibilitatea sa ma revansez cumva,dar acum voi parasi acest forum si in mod sigur voi inceta orice colaborare cu dvs.Va doresc o viata linistita.
meskino
meskino

Mesaje : 49
Data de înscriere : 17/01/2008
Varsta : 52
Localizare : Focsani

Sus In jos

Despre rubrica. Empty Re: Despre rubrica.

Mesaj  Head Administrator Mier Feb 27, 2008 4:13 pm

Sincer mi-ar parea rau daca a-ti parasi forumul.Mai ales pt niste motive care nu sunt in realitate decat aparente , nu am avut niciodata nimic personal cu dumneavoastra , dupa cum am spus si in reeditarea postului de mai sus , am abordat un ton mai neprotocolar de per-tu care v-a deranjat ,credeam ca o sa fie interpretat altfel in nici un caz negativ , eu am inteles si am sa ma adresez altfel.

Si daca imi permiti o gluma : viata linistita Smile la varsta mea ? ar fi pacat de mine mai bine una cat mai agitata si cu cat mai putin somn bounce Laughing drunken
Head Administrator
Head Administrator
Admin

Mesaje : 63
Data de înscriere : 17/01/2008
Varsta : 43
Localizare : Cluj-Napoca

http://www.prosat.ro/shop/default.php

Sus In jos

Despre rubrica. Empty alte replici

Mesaj  meskino Mier Feb 27, 2008 9:37 pm

Head Administrator a scris:Sincer mi-ar parea rau daca a-ti parasi forumul.Mai ales pt niste motive care nu sunt in realitate decat aparente , nu am avut niciodata nimic personal cu dumneavoastra , dupa cum am spus si in reeditarea postului de mai sus , am abordat un ton mai neprotocolar de per-tu care v-a deranjat ,credeam ca o sa fie interpretat altfel in nici un caz negativ , eu am inteles si am sa ma adresez altfel.

Si daca imi permiti o gluma : viata linistita Smile la varsta mea ? ar fi pacat de mine mai bine una cat mai agitata si cu cat mai putin somn bounce Laughing drunken
nu m a deranjat ,,per tu''ci faptul k m ati trimis de vreo doua ori la colt, lucru la care nu m am asteptat considerind k avem o relatie de amicitie(m ati trimis la rubrica de comenzi destul de brutal-dar din 2005 am comandat telefonic).E adevarat k au fost lucruri minore-nu m a deranjat k e nr prosatului pe antena ci faptul k nu am fost intrebat,etc.In fine nu conteaza,o viata linistita v a doresc si ma refer la o viata lipsita de boli,accidente si alte lucruri neplacute.
meskino
meskino

Mesaje : 49
Data de înscriere : 17/01/2008
Varsta : 52
Localizare : Focsani

Sus In jos

Despre rubrica. Empty fara scuze

Mesaj  meskino Mier Feb 27, 2008 9:43 pm

Head Administrator a scris:In cazul in care doriti sa comandati antene mentionati aspectul in discutie si vor fi trimise fara imprimeuri asta doream sa spun , am raspuns la post pe fuga.Am reeditat postul , scuze daca a sunat ciudat.Nu am nimic cu dumneavoastra personal doamne fereste ... atat ca daca nu mentionati aspectul cu imprimarile , in cadrul comenzii cei de la coletarie ( cu care nu am aproape nici o legatura , nu lucrez in coletarie ) nu au sa stie despre aspectul acesta.Asadar la "subiectul" comenzii precizati "fara imprimeuri" in momentul solicitari comenzi telefonice sau de pe site.

Mi-am permis un ton si un stil la "per-tu" , amical , fara formalitati cu dumneavoastra , este lucrul pt. care simt ca trebuie sa imi cer scuze.
Nu aveti pt ce sa va cereti scuze...
meskino
meskino

Mesaje : 49
Data de înscriere : 17/01/2008
Varsta : 52
Localizare : Focsani

Sus In jos

Despre rubrica. Empty Regret si Dezamagire

Mesaj  sorintitu Joi Dec 18, 2008 8:46 pm

Sunt foarte dezamagit de modul cum sa desfasurat comanda online ( Order Number: 1672,Date Ordered: Tuesday 16 December, 2008)care am facut-o la dvs.Am comandat acest produs http://prosat.ro/shop/default.php?cPath=29 (Skystar 2 rev. 2.6 D) in urma cu 48 de ore si deabia dupa acest timp prea lung am fost sunat de cineva din partea firmei dvs care mi-a comunicat ca acest produs nu mai exista ci exista alta varianta a lui la un pret mult mai mare.Nu voi mai comanda niciodata nimic de la dvs si nici altor persoane nu le voi recomanda acest lucru avand in vedere ce am patit eu.
Cu dezamagire si regret
Sorin Titu

sorintitu

Mesaje : 1
Data de înscriere : 18/12/2008

Sus In jos

Despre rubrica. Empty Re: Despre rubrica.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum