Prosat impex
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Atentie la forumurile ce posteaza key!!

2 participan?i

In jos

Atentie la forumurile ce posteaza key!! Empty Atentie la forumurile ce posteaza key!!

Mesaj  spaniolul Mier Ian 30, 2008 6:43 pm

Cel mai vechi forum,de altfel primul forum despre sateliti e pe cale sa dispara;



Sfarsitul RDI-ului

--------------------------------------------------------------------------------

In primul rand nu cred ca aceasta este sectiunea unde ar trebui sa discutam acest subiect dar din respect pentru voi toti si pentru a evita alte intrebari va voi spune pe scurt cateva lucruri.
Rugamintea ma MARE este sa nu ma intrebati mai multe si sa nu dati nastere la alte speculatii.

Multe situri ce apartin rdi-ului vor fi inchise sau total modificate.
Subsemnatul s-a aflat sub urmarile penala pentru incalcarea drepturilor de autor si va anunt ca pedeapsa si amenda pe care am riscat-o ar da furnicaturi pe sira spinarii fiecaruia dintre voi.
Din pacate cel putin o perioada n-am voie sa discut aspecte legate de detaliile anchetei dar va anunt ca in primul numar al revistei RDI-SATELIT o sa aveti povestea pe larg.

Ce sa va mai spun ? Ca toata actiunea a fost concertata de NagraVision si Mediaguard(seca a fost cumparata de Kudelsky) iar raportul Politiei Romane m-a socat Am avut un dosar de peste 300 de pagini , un raport impecabil in care am aflat amanunte legate de persoana mea pe care nu le stiam si nu le-as fi aflat niciodata.
Tot dosarul a fost facut IMPECABIL , practic nici un avocat din lume nu putea demonta cele scrise acolo.

Drept urmare , situl rdi-dreambox a fost inchis , au disparut toate cheile operationale pentru nagra si seca , au fost scoase toate softurile de pe rdi-cam , toate modulele nagra-seca de pe acel site , ba chiar mi s-a cerut sa sterg toate smartcardurile seca-nagra de pe rdi-cards.
Nebunia a mers pana acolo incat mi s-a cerut sa sterg si bannarele catre telefotbal , bannare ce contineau cuvintele D+ si Cabo TV.
Curand vom modifica si vom avea reguli noi si pe board.

Va spun sincer , cu un astfel de dosare nu-i de glumit , cine crede ca daca are un site in state si un domeniu ascuns scapa se insala amarnic.
Dragi mei prieteni romani ce aveti situri similare fi-ti atenti , nu va ajuta cu nimic actele de bravura , acte pe care le ve-ti detasta dupa ce o se treceti prin ce am trecut eu in ultima perioada.
Azi am aflat ca urmeaza la rand alte situri de profil din Romania.Nu pot sa detaliez dar va doresc sa nu ajungeti in situatia mea.

Am pierdut , am fost invins , am realizat ca nu te poti lupta cu marile corporatii europene. 1-0 pentru ei.

Nu ma obligati sa dau mai multe detalii , am sa va spun toata povestea (chiar e interesanta) peste ceva vreme.Pana atunci ganditi-va de trei ori inainte de a mai face vreodata astfel de situri.

Fanta


Mai multe detalii aici;
Sfarsitul RDI-ului

--------------------------------------------------------------------------------

http://www.rdi-board.com/showthread.php?p=471661#post471661
spaniolul
spaniolul
Admin

Mesaje : 35
Data de înscriere : 20/01/2008
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

http://sateliti.org/index.php

Sus In jos

Atentie la forumurile ce posteaza key!! Empty Re: Atentie la forumurile ce posteaza key!!

Mesaj  Head Administrator Joi Ian 31, 2008 12:18 pm

L-am urmarit pe fanta cu foarte multa simpatie si mi-a placut foarte mult modul lui de a comunica ...daca exista un om care poate trece peste ce se abate acuma asupra lui ...el este.
Head Administrator
Head Administrator
Admin

Mesaje : 63
Data de înscriere : 17/01/2008
Varsta : 43
Localizare : Cluj-Napoca

http://www.prosat.ro/shop/default.php

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum